Олександрійська поліція здобула перемогу на чемпіонаті зі стрільби

21 авг 2020 14:09 706 0 Спорт
Олександрійська поліція здобула перемогу на чемпіонаті зі стрільби
 
На Кіровоградщині відбувся обласний чемпіонат зі стрільби серед поліцейських
 
Місцем проведення заходу став полігон стрілецького клубу «ARMC CLAB». У змаганнях взяли участь 60 поліцейських, представники 16 команд із числа працівників Головного управління Нацполіції області та територіальних підрозділів.
 
Мета змагань - визначення індивідуального рівня стрілецької та професійної майстерності правоохоронців, злагодженість їхніх дій в складі груп реагування, удосконалення практичних навичок зі стрільби, перевірка здатності переносити фізичні та емоційні навантаження, і головне – зміцнення командного духу поліцейських та їхнє прагнення до перемоги.
 
 
Учасники чемпіонату змагалися в особистому та командному заліку. Їм необхідно було виконати низку вправ в різних умовах, з різних положень та перенесенням вогню по мішенях.
 
Оцінювали результати змагань представники комісії у складі головного судді – заступника начальника ГУНП в області Сергія Котиги, помічника головного судді - начальника тренінгового центру управління Нацполіції області Сергія Дівчука, судді - керівника ГО «ARMC CLAB» Дмитра Борисенка.
 
 
В результаті напруженої боротьби перемогу у чемпіонаті з практичних стрільб здобула команда Олександрійського відділу поліції, друге та третє місця розділили між собою команди управління інформаційно-аналітичної підтримки ГУНП та управління патрульної поліції області.
 
 
В особистому заліку абсолютним переможцем став представник управління інформаційно-аналітичної підтримки ГУНП в області Володимир Шуть.
 
До трійки найвлучніших стрільців увійшли представники Гайворонського відділу поліції та управління патрульної поліції області - Олег Охріменко та Євген Нікітін, які посіли друге та третє місця.
 
 
Переможці змагань отримали від керівника Головного управління поліції області кубки, медалі та грамоти.
 
 
Роман Козьяков привітав учасників чемпіонату з успішними виступами та побажав і надалі удосконалювати свій професійний рівень і практичні навички, необхідні для захисту життя  і здоров’я громадян від злочинних посягань.
 
 
Сектор комунікації поліції
Кіровоградської області
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий