Вода для населення Кіровоградщини стане чистішою

21 авг 2020 10:46 385 0 Общество
Вода для населення Кіровоградщини стане чистішою
 
У Світловодську реконструюють водоочисну станцію, яка забезпечує питною водою Кропивницький, Знам'янку, Олександрію і Світловодськ.
Про це у фБ пише Кіровоградська ОДА.
 
 
Роботи здійснюються за кошти Світового банку та тривають поетапно, щоб не зупиняти водозабезпечення області.
Як проходить реконструкція, оглянув перший заступник голови ОДА Игорь Кузьмин із генеральним директором ОКВП "Дніпро - Кіровоград" Романом Іликом.
 
 
У рамках проєкту передбачається зведення нового блоку очисних споруд. 
Міжнародний консультант Майкл Молнар, який здійснює на об’єкті контроль і технічний нагляд за будівництвом і дотриманням технологічних стандартів, зазначив, що залишається задоволеним темпами виконання робіт.
 
Окрім будівництва у рамках робочого візиту Роман Ілик ознайомив Ігоря Кузьміна зі специфікою роботи водоочисної станції. Зокрема вони оглянули кілька етапів очистки води. Йдеться про первинну очистку хлором, а потім методом відстоювання з використанням кварцового піску. 
 
 
Уже очищену воду досліджують у гідробіологічній лабораторії та хімічному відділенні. Перевіряють фізико-хімічні показники, наприклад, склад солі, а також органолептичні – запах, забарвленість тощо. Лише після цього воду починають постачати населенню.
 
Наразі за добу встигають очищувати близько 80 тис. м³. Натомість реконструкція дозволить застосувати в роботі станції нові технології очистки та збільшити потужності до 100 тис. м³.
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий