Кропивницькі гандболісти потрапили до півфіналу на чемпіонаті України

• 19 серп. 2020 16:36
  • 862
    • Новина Кропивницькі гандболісти потрапили до півфіналу на чемпіонаті України Ранкове місто. Кропивницький

Юні кропивницькі гандболісти успішно дебютували на чемпіонаті України серед дорослих, інформує сайт міської ради.

Упродовж п’яти днів, із 14 по 18 серпня, у Скадовську проходили ігри чемпіонату України з пляжного гандболу серед чоловіків та жінок.

У престижному турнірі змагалися 16 команд: 9 жіночих і 7 чоловічих. Для вихованців КДЮСШ № 2 із Кропивницького 2002 - 2003 р.н. це був дебют на турнірі такого високого рівня серед дорослих команд і він виявився вдалим.

Зі своєї групи кропивницькі гандболісти вийшли з першого місця після перемоги над усіма супротивниками і напряму потрапили до півфіналу. У грі за вихід до фіналу з командою Харкова юним кропивничанам дещо не вистачало впевненості в своїх силах. Виснажлива гра в півфіналі відібрала багато сил, що далося взнаки під час гри за третє місце, тож у підсумку звання чемпіонів України завоювала команда з Одеської області, срібні медалі вибороли харків’яни, команда з Волинської області третя, а представники Кропивницького посіли почесне четверте місце.