Мешканка Кіровоградської області покинула своє немовля

13 авг 2020 15:52 606 0 Происшествия
Мешканка Кіровоградської області покинула своє немовля
 
Одеські поліцейські опікуються долею семимісячного жителя Малиновського району. Про це пише Національна поліціця.
 
Мати хлопчика, родом із Кіровоградської області, місяць тому залишила його в гуртожитку у подруги, а сама поїхала, нікому не сказавши куди. Жінка, так і не дочекавшись повернення матері дитини, віддала немовля її колишньому співмешканцю, а той – хрещеній дитяти. Зрештою в людей увірвався терпець чекати і вони повідомили про ситуацію до поліції.
 
 
Зважаючи на загрозу життю та здоров’ю дитини, співробітники ювенальної превенції Хмельницького відділення поліції спільно з працівниками місцевої Служби у справах дітей передали хлопчика до одного зі спеціалізованих дитячих будинків. Лікарі оцінюють стан його здоров’я як задовільний.
 
 
Зараз правоохоронці вживають заходів для якнайшвидшого розшуку матері немовляти. Встановлено, що вона неодноразово притягувалася до відповідальності за зайняття проституцією. До Служби у справах дітей вже направлені матеріали щодо вирішення питання про позбавлення жінки батьківських прав та поміщення хлопчика до центру реабілітації.
 
 © Одеська область: https://od.npu.gov.ua/news/diti/odeski-policzejski-opikuyutsya-doleyu-semimisyachnogo-zhitelya-malinovskogo-rajonu/?fbclid=IwAR0VABHpG-le0oVlelYgYd6mr4-GB1ejE-tNgcLmYb0nsTo_qvsUONC6xN8
 
 

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий