Любителів кросу запрошують на пробіг степами Кропивницького

11 авг 2020 13:34 779 0 Спорт
Любителів кросу запрошують на пробіг степами Кропивницького
 
Krop River Trail: відкрито реєстрацію на забіг для поціновувачів степових краєвидів Кропивницького, про це повідомляють організатори.
 
11 жовтня о 11:00 відбудеться перший пробіг з початку пандемії - Krop River Trail. Це другий щорічний забіг по бездоріжжю з дистанціями протяжністю: 5 км, 12 км і новим для 2020 року, маршрутом в 20 км. 
 
Особливість забігу в тому, що учасники долатимуть кілометри природними ландшафтами, стежками, ґрунтовими дорогами, просіками серед краєвидів заміської частини міста, де відсутні асфальт і бетон. Чисте повітря, ліс, гранітні скелі, міський кар’єр, красоти річок і дух суперництва – ось що чекає на учасника Krop River Trail.
 
Щоб взяти участь, потрібно:
 
- зареєструватись і оплатити стартовий внесок на сайті https://bit.ly/3ivxkeK.
- для найменших бігунів до 14 років буде проведено безкоштовні дитячі забіги.
 
Місце старту і фінішу - обласний центр туризму, м. Кропивницький, вул. Соколівська, 2.
 
 
Організатори обіцяють теплий прийом і «домашню» атмосферу: світлини від професійного фотографа, музичну підтримку на старті і фініші, гарно облаштований маршрут, пункти з водою і харчуванням, подарунки переможцям, фінішний обід, приготований на вогні і дизайнерську медаль.
 
 
До забігу кожен охочий може подолати дистанції на пробіжках, організованих KroRunClub або долучитись до облаштування маршруту.
 
 
Організатори події: біговий клуб KroRunClub, ГО «Клуб Прогресивних ініціатив», КЗ “КОЦТКЕУМ”.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий