Кропивницький: Мешканця селища Нового покарали за відстоювання державної мови

10 авг 2020 09:35 8858 10 Политика
Кропивницький: Мешканця селища Нового покарали за відстоювання державної мови

У Кіровському районному суді міста Кропивницький розглядалася справа проти жителя селища Нове Анатолія Поліщука.

Про це повідомляє «Утренний город».

Подія сталася 21 липня у селищі Новому. Проходячи повз стадіон, чоловік почув, що заняття на майданчику проводяться російською мовою. Він зупинився, уточнив, чи це дійсно відбувається навчання, потім підійшов до тренера і зробив йому зауваження. В свою чергу, Олександр Скоркін в грубій формі відповів на зауваження дідуся.

Повз проходила жінка, яка стала на сторону тренера і сказала Анатолію Поліщуку, аби він не чіпав тренера і не має різниці, якою мовою він говорить.

Тренер Олександр викликав поліцію та написав заяву на пенсіонера, в якій йдеться про те, що Анатолій Поліщук під час заняття підійшов до тренера та почав на нього лаятися і цим принизив його в очах дітей. Також у своїй заяві тренер вказав, що дідусь був у стані алкогольного сп’яніння, але даний факт не відповідав дійсності.

Подібну заяву написала і місцева жителька Ганна Стрілюк.

- Я йшов на зупинку громадського транспорту повз стадіон, і почувши, що тренер розмовляє зі своїми учнями російською - зробив йому зауваження. Адже він вчитель і повинен говорити українською мовою. Також мене обурює той факт, людина, яка навчає дітей, збрехала поліції про те, що я був п’яним. Як він може навчати когось справедливості, коли сам не чесний? Як людина, яка повинна навчити молодше покоління любити свою Батьківщину і мову, сама її не поважає? - обурювався житель селища Нового Анатолій Поліщук.

6 серпня відбувся суд. І суддя Галаган О. В. виніс постанову:

"... За викладених обставин вважаю вину Поліщука А.Г. у вчиненні адміністративного правопорушенння, передбаченого ст. 173 КУпАП не доведено достатніми та беззаперечними доказами, а тому провадження у справі підлягає закриттю відповідно до п.1 ст. 247 п.3 , ч.1 та ч.2 ст. 284 КУпАП, у зв’язку з відсутністю у діях Поліщука А.Г. адміністративного правопорушення".

Ірина Лягул

Читайте також: СБУ не встановлюватиме осіб, які здійснюють наругу над державними символами України

 

 

 
Комментарии
Author avatarIvan Savka10 авг. 2020 г., 14:13:39

А дедушку не волнует что весь город в вывесках на английском??? Какой закон нарушил тот учитель?? Когда закончиться этот маразм? Я понимаю что старость не радость!! Нужно только приветствовать что школьники учаться ане слоняються по селу Новое!

Author avatarНаталья Юрченко10 авг. 2020 г., 14:30:26

Мій син був якраз на тому занятті і розповів, що тренер наполегливо попросив перехожого не чіплятися до нього і дітей. На що чоловік почав висловлюватись нецензурною лайкою на російській мові! Я проживаю в селищі і цьому чоловікові завжди щось не подобається, він, мабуть, виходить на вулицю "поспілкуватися" коли нудно вдома.

Author avatarАйда Чабаненко10 авг. 2020 г., 14:49:15

Олександр Скоркін -Дуже ГАРНИЙ,ЧЕСНИЙ ТА СПРАВЕДЛИВИЙ тренер,якого обожнюють діти та поважають батьки. Неодноразово ми були на тренуваннях та нічого подібного не бачили та не чули.

Author avatarАлександр Михайленко10 авг. 2020 г., 15:53:51

Я, був свідком тієї події — насправді , цей дідусь крив матом на усе подвір'я не тільки тренера , а й усіх перехожих , разом з дітьми . Тому і викликали поліцію . А автору статті раджу не перекручувати факти , а звернути увагу на стан адекватності дідуся і перевірити стан його психічного здоров'я , перш ніж щось публікувати.

Author avatarОлексій Тініченко10 авг. 2020 г., 17:52:31

Шановна авторко! Коли Олександр йшов добровольцем на фронт, його ніхто не питав, якою мовою він буде спілкуватись на "передку". Він є справжнім, а не диванним патріотом і довів це ділом. Якби в Україні було більше таких патріотів, Україна була б зараз зовсім іншою державою.

Author avatarЕлена Гриневич10 авг. 2020 г., 18:39:07

Хочу подякувати Олександру, що тренує наших діток та займається з ними. Дарує та передає їм свої навички та знання.
 

Author avatarViktoria Sazyka10 авг. 2020 г., 18:51:33

Цей дідусь дістав усе селище. Він завжди чіпляється до людей до дітей. Завжди поводить себе не адекватно. А Скоркін завжди веде себе достойно бо ми всі знаємо його з дитинства. А дідуся треба трохи заспокоїти, бо його поведінка виходить за межі

Author avatarВиктория Линик10 авг. 2020 г., 21:09:54

Прежде,чем писать и публиковать такой бред про тренера,вы бы сначала узнали его,и через что прошел он. А поливать грязью,это самое простое что можно сделать. Александр Скоркин пример для многих тренеров,и я рада что мой сын тренируется у него. Он достойный тренер и очень хороший человек.

Author avatarRusłan Kwacz11 авг. 2020 г., 0:52:06

Маю досвід спілкування з цим ... дідусем.
Літо. Відпустка. Діти. Кафе. Морозиво...
Аж...
Неадекватне "створіння" (перепрошую, виглядав на поважного чоловіка) прикидаючісь сліпим почав зносити зі столів відпочиваючих своєю палицею їх страви.
Дід не слухав зауважень щодо лексики,
(Чув, а тепер зрозуміло на 100%, що й бачив) незважаючи на дітей робив речі за які нормальній людині повинно бути соромно.
Не пригадаю, що саме завело цього філолога, але здається мені йшов він в людне місце не Україну вчити любити.
Діду дурка.
Автору LOL

Author avatarOlexa Hmara11 авг. 2020 г., 17:35:24

Дід зробив все правильно. Мова освіти і виховання в Україні - українська. Взагалі то спортивні секції з тренарами, які пропагують рускій мір - це потенційний розсадник тітушні.