Заступниця голови Кіровоградської ОДА побувала в підземеллі і мріє заманити туди туристів (ФОТО)

8 авг 2020 11:28 2456 0 Общество
Заступниця голови Кіровоградської ОДА побувала в підземеллі і мріє заманити туди туристів (ФОТО)

Заступниця голови Кіровоградської облдержадміністрації Тетяна Волинець, яка опікується створенням туристичної привабливості регіону, заявила про імовірну перспективу розробки туристичного маршруту до Інгульської шахти. Про це вона повідомила на своїй сторінці в фейсбук після спуску на глибину 300 метрів в одному з родовищ, передає «Утренний город».

Чиновниця зазначила, що завжди випробує на собі особисто, наскільки цікавими є нові варіанти туристичних маршрутів.

 

– Щоб довести, наскільки захоплюючим може бути екстрим-туризм, спустилась на 300 м під землю і на власні очі побачила, як працює одне з родовищ Інгульської шахти.Скажу лише одне: емоції перехоплюють дух. Це вражає, а подих затамовується. Відверто, це самі ті емоції, які запам'ятовуються на все життя.Переконана, такі атракції приваблюватимуть туристів. Тож уже мала розмову з керівництвом шахти з приводу того, наскільки можливим є відкриття нового екстрим-маршруту в області на їх базі, - йдеться в повідомленні.

 

Довідка. 
Інгульська шахта розташована в с. Неопалимівка на відстані 8 км у південно-східному напрямку від м.Кропивницький. Заснована в лютому 1967 року. Перший ешелон руди видобуто і відправлено на гідрометалургійний завод у 1971 році. Шахта відпрацьовує Мічурінське і Центральне родовища урану. Рудні поклади відпрацьовуються на глибинах від 160 до 420 метрів. Виробнича потужність – 470 тис. тонн руди на рік. Поряд з традиційною гірничою технологією видобутку урану на шахті використовувався метод підземного блокового вилуговування.  У 2013 році шахта відзначена найвищою нагородою Кіровоградської області – Почесним знаком «Честь і слава Кіровоградщини
 

Наразі організатори вивчають громадську думку з приводу розробки нового туристичного маршруту.

Читайте також: Дорожники Кіровоградщини завершуюють поверхневу обробку дороги до Хутора Надії.

 

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий