Кіровоградщина: Як колишній військовий став трактористом

5 авг 2020 15:13 342 0 Экономика
Кіровоградщина: Як колишній військовий став трактористом
 
Ігор Бірюк: «Я вмію не тільки захищати рідну землю, а ще її й обробляти»
 
Серед добірки життєвих історій професійної реалізації учасників АТО/ООС є приклад Ігора Бірюка, який ще вчора проходив військову службу за контрактом у Збройних Силах України, а вже сьогодні має постійне місце роботи і є затребуваним працівником.
 
По закінченню Піщанобрідського професійного аграрного ліцею юнак за здобутою професією тракториста був працевлаштований у ТОВ «Перше травня», де попрацював декілька місяців. І вже в осінній призов, пройшовши всі етапи спеціального відбору, був призваний на строкову військову службу до Збройних Сил України, адже добре розумів, що це його громадянський обов'язок.
 
На строковій службі займав посаду старшого оператора протитанкових керованих ракет. 
 
- Під час проходження служби усвідомив, що армійське життя виховує мужніх, організованих та стійких духом чоловіків. Не чекаючи завершення строкової служби, через рік, підписав контракт на проходження військової служби контрактом у Збройних Силах України, – згадуючи, розповідає Ігор Бірюк.
 
 
Добросовісно та гідно Ігор ніс військову службу у окремому батальйоні охорони обслуговування оперативного командування «Схід», понад два роки захищав територіальну цілісність нашої держави на сході. Час несення служби промайнув швидко, молодий чоловік повернувся додому.
 
Життєлюбність, активність та рішучість молодого чоловіка не дали йому сидіти вдома: розпочав наполегливо шукати прийнятні варіанти роботи, і, за допомогою у цьому, звернувся до Добровеличківської районної філії обласного центру зайнятості.
 
Перебуваючи на обліку як безробітний, він активно відвідував усі пропоновані кар'єрним радником заходи, а під час введення карантинних обмежень – вебінари, які були орієнтовані на активний пошук роботи. І ось результат – чоловік отримав направлення на працевлаштування до ПП «Стоїк» за здобутим фахом.
 
- З першого дня своєї роботи я зрозумів, що все у моєму житті добре, я маю сім'ю, де все гаразд, роботу, де я працюю на тракторі нової моделі. Центр керування трактором – це інноваційний дисплей та ергономічно розташовані органи керування. Оновлена кабіна забезпечує найкращі умови роботи, низький рівень шуму та чудова оглядовість. А ще – я обробляю рідну землю. Я задоволений», – з піднесенням говорить Ігор Бірюк.
 
Таким чином, завдяки активному бажанню безробітного працювати, а також спільні дії фахівців служби зайнятості та роботодавців, вдалося досягти позитивного результату – працевлаштування.
 
С. Єремеєва, директор Добровеличківської районної філії обласного центру зайнятості
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий