Скелелаз з Кропивницького здобув "бронзу" на чемпіонаті України

• 3 серп. 2020 16:25
  • 692
    • Новина Скелелаз з Кропивницького здобув «бронзу» на чемпіонаті України Ранкове місто. Кропивницький

Кропивницькі скелелази гідно представили обласний центр на чемпіонаті України, інформує сайт міської ради.

Упродовж трьох днів, із 1 по 3 серпня, у Маріуполі проходив чемпіонат України зі скелелазіння серед чоловіків та жінок за програмою швидкість на трасі «Рекорд».

У змаганнях взяли участь 49 найсильніших спортсменів із восьми регіонів України: Дніпропетровської, Одеської, Харківської, Кіровоградської, Київської, Чернівецької, Вінницької та Донецької областей.

Кіровоградську область на престижному турнірі представляли чотири спортсмени - вихованці комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Міської ради міста Кропивницького», комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» та ФСТ «Динамо».

У запеклій боротьбі бронзовим призером в лазінні на швидкість на трасі «Рекорд» висотою 15 метрів став Ярослав Ткач.

До залікової дванадцяти також увійшли Юрій Побережець – 9 місце та Валерія Прошаченко – 10 місце.

Переможці і призери чемпіонату нагороджені медалями, дипломами Федерації альпінізму і скелелазіння України та подарунками від спонсорів.

Готували кропивницьких спортсменів до змагань тренери: Микола та Юрій Побережці.