Як у Кропивницькому дитячі клуби готуються до відкриття

30 июля 2020 18:02 557 0 Общество
Як у Кропивницькому дитячі клуби готуються до відкриття
 
ДЮКи Кропивницького готуються до відкриття сезону: у трьох закладах триває ремонт, інформує міська рада у ФБ.
 
Сьогодні, 30 червня, заступниця начальника управління молоді та спорту Катерина Черкаська проінспектувала хід ремонтних робіт в приміщеннях дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання у Кропивницькому.
 
У дитячому юнацькому клубі «Вогник» поточний ремонт вже майже завершили. Торік тут встановили автономне електричне опалення. Представник підрядної організації Євгеній Сущенко розповів, що ремонт виконали у кімнатах площею 80 квадратних метрів. Почали ж з обробки приміщення протигрибковою сумішшю.
 
 
- Ми вже майже місяць працюємо в цьому закладі. Повністю знищили грибок, адже тут займатимуться діти і треба було зробити приміщення безпечним для їхнього здоров’я, - наголосив Євгеній Сущенко. - В одному залі ми встановили панелі, другий - обклеїли шпалерами. А ще облаштували економне освітлення, замінили підлогу та вікна. Незабаром на них встановимо решітки.
 
На ремонт цього приміщення було використано 49 тисяч гривень, повідомила Катерина Черкаська. Після того, як клуб здадуть в експлуатацію, тут розпочне роботу клуб сімейного дозвілля і міні - клуб дошкільнят з психологічним і гуманітарним напрямком.
 
У клубі «Гірник», де тренується хореографічний колектив «Аеліта», ремонтують танцювальну залу. Нині будівельники обшивають стіни приміщення гіпсокартоном та планують зробити натяжну стелю. Близько 70% робіт, звітують підрядники, вже виконано. Загальний кошторис виконаних робіт склав 48 тисяч гривень.
 
У стані ремонту перебуває і ДЮК «Ровесник». Тут займаються танцями майже 200 вихованців колективу «Метелиця». Мама однієї з юних танцівниць Ірина розповіла, що батьки і діти ремонту чекали з нетерпінням.
 
- Моя донька займається тут танцями другий рік. І ми мріяли про те, щоб наші діти танцювали в сучасному приміщенні. Нарешті це сталося. Ми щиро вдячні міській владі за те, що не залишають вихованців ДЮКу без уваги. Переконана, що тепер діти ще з більшим задоволенням займатимуться танцями, - відзначила пані Ірина.
 
Катерина Черкаська акцентувала увагу на тому, що літо видалося результативним для оновлення міських ДЮКів.
 
- В ремонти цих трьох залів ми вклали 150 тисяч гривень з міського бюджету і дуже задоволені їхнім станом: приміщення стають сучаснішими та комфортинішими для наших юних кропивничан, - розповіла Катерина Черкаська. - За підтримки депутатського корпусу і міського голови Андрія Райковича нам вдалось реалізувати задумане у стислі терміни і в складних умовах пандемії. Звісно, ми планували зробити більше об‘єктів, але коронавірус вніс свої корективи, тому фінансування ремонтів ДЮКів скоротили. Але в подальшому ми обов’язково продовжимо їхню реконструкцію.  
 
Ремонти в ДЮКах завершать до 20 серпня, з цього ж числа стартує і набір вихованців у гуртки та секції.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий