Многая літа: У Кропивницькому відкрилася виставка весільних фото (ФОТОРЕПОРТАЖ)

30 июля 2020 13:10 466 0 Культура
Многая літа: У Кропивницькому відкрилася виставка весільних фото (ФОТОРЕПОРТАЖ)

 

У виставковій залі Кіровоградського обласного Центру народної творчості відкриася виставка весільних фото з колекції Володимира Нагорного «Просили мати, просили батько…»

Про це повідомляє «Утренний город».

- В експозиції представлені 80 весільних світлин, які були зроблені з 1910 по 1970 рр. минулого сторіччя. Найбільшу увагу прошу звернути на світлини сільських гулянь. Також впевнений, що глядачів зацікавить і різноманітність вбрання, весільних аксесуарів та атрибутики тих часів, - розповідає відомий кропивницький колекціонер Володимир Нагорний.

Також зазначимо про цікаву подачу фотографій. Всі роботи розміщені у рамках, де є оригінал та вже відновлена та збільшена копія, яка відображає кольори минулого часу.

Виставка триватиме до 13 серпня.

 

Гості виставки мали можливість поринути у святкову атмосферу весільного обряду минулого століття, який відтворив народний аматорський обрядово-фольклорний колектив «Калина» КЗ «Культурно-дозвіллєвий центр Долинської районної ради» під керівництвом Володимира Яремчука.

 

Зазначимо, що головні герої дійства є справжні наречені, які 15 серпня відгуляють своє вже повноцінне весілля. Ірина із Черкас, а Владислав з Кропивницького, з 2017 року захищає свободу і незалежність України на сході.

Також хочемо відзначити акторську гру меншого братика Ірини, яку просто так свою сестру віддавати в інші руки не хотів. Хоч і маленький, але в грошах вже розбирається .

Ірина Лягул

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий