Лікарні Кіровоградщини отримають додаткові кошти із обласного бюджету

29 июля 2020 15:57 257 0 Медицина
Лікарні Кіровоградщини отримають додаткові кошти із обласного бюджету

У Кропивницькому відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансово-економічної політики та інвестицій. 

Під час засідання депутати погодили перерозподіл окремих видатків обласного бюджету, передбачених департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, затвердили розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів».

Кошти спрямують таким чином:

  • 10 млн грн на закупівлю сучасного рентген-діагностичного комплексу для обласного клінічного онкологічного центру;
  • 4 млн грн на забезпечення ліками людей із орфанними захворюваннями. Цими коштами будуть розпоряджатися обласна лікарня та обласна дитяча лікарня. Саме ці медзаклади проведуть тендерні закупівлі на придбання необхідних документів.
  • 4,6 млн грн на часткове забезпечення зарплатами медпрацівників. Йдеться про обласний протитуберкульозний диспансер, обласну психіатричну лікарню, наркодиспансер у Олександрії, обласний центр репродуктивного здоров’я та обласний фізкультурний диспансер.

Чиаткйте також: Кіровоградський треш: дванадцятирічний хлопчик із рідкісною хворобою перестав рости, грошей на лікування немає

 

 

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий