Пішов із життя легендарний баяніст Кіровоградщини (ФОТО)

26 июля 2020 09:57 3881 0 Культура
Пішов із життя легендарний баяніст Кіровоградщини (ФОТО)

 

Перестало битися серце Геннадія Бродського – заслуженого працівника культури України, доцента кафедри музичного мистецтва і хореографії Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Про це повідомляє «Утренний город».

Геннадій Леонідович – випускник Кіровоградського музичного училища (1970 рік), був фанатично закоханий у баянне мистецтво. Багато років працював на музично-педагогічному (згодом – мистецькому) факультету педуніверситету, керував оркестром «Юність», створював аранжування та виступав як соліст.   

Читайте також: Кому потрібне приміщення музпеду?

Переїзд відміняється. Мистецький факультет залишиться в старому приміщенні на Дворцовій.

 

 

– Ще півтора роки тому ми бачилися, будували плани - зустрітися, щоб поговорити про минуле музичного училища. Геннадій Леонідович обіцяв показати партитури творів, спеціально написаних для "Юності" Кімом Олександровичем Шутенком. Минулого літа зізвонювалися – він хотів видати нову збірку, а історичну передмову до видання про музичний Кіровоград просив написати нас з Олександром Івановичем Полячком. Не судилося, - коментує викладачка Кіровоградського музичного коледжу Марина Долгіх.

 

 

Колектив «Утреннего города» та «Первой городской газети» щиро співчувають родині покійного.

 

Читайте також: Тихо прийшов, тихо пішов: У Кропивницькому звучала оркестрова музика. (ФОТО ВІДЕО).

 

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий