Що відомо про співробітницю колонії, яка застрелилась під час чергування

24 июля 2020 19:06 3285 0 Происшествия
Що відомо про співробітницю колонії, яка застрелилась під час чергування

Співробітниця Петрівської виправної колонії, яка загинула сьогодні під час чергування, працювала в цьому закладі лише півтора місяці на посаді молодшого фахівця. Про це «Утреннему городу» повідомили власні джерела у правоохоронних органах.

Їй було 27 років, одружена. Уродженка селища Балахівка Петрівського району.

Причиною смерті співробітниці виправної колонії імовірно міг стати постріл з автомата, який вона тримала в руках під час чергування. Мотиви імовірного самогубства вивчають слідчі.

Нагадаємо, сьогодні, 24 липня, за загадкових обставин у Петрівській виправній колонії загинула працівниця. Державна установа «Петрівська виправна колонія (№49)» розташована в селищі Новий Стародуб Петрівського району.

Установа була створена у квітні 1976 р. (на території колишнього вугільного розрізу) шляхом переселення з селища Томашгород, Рокитнянського району Ровенської області.

У грудні 1982 р. установу реорганізовано в установу суворого режиму УМВС України в Кіровоградській області. 28.11.1999 р. на підставі наказу № 165 ДДУПВП установа перейменована на Петрівську виправну колонію.   

 

 

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий