Кропивницька школа № 31 зустрічатиме своїх учнів "з теплом"

23 июля 2020 18:00 641 0 Общество
Кропивницька школа № 31 зустрічатиме своїх учнів "з теплом"
 
У школах Кропивницького дітям має бути тепло і комфортно, інформує у ФБ Міська рада міста Кропивницького.
 
Питання впровадження енергоощадних технологій в будівлях комунальної власності перебувають у центрі уваги міської влади Кропивницького. Сьогодні, 23 липня, міський голова Андрій Райкович перевірив, як просуваються роботи з термомодернізації приміщення загальноосвітньої школи №31, що розташована на вулиці Попова.
 
Роботи з утеплення будівлі навчального закладу розпочались у лютому 2020 року. Проєктом передбачено утеплення фасадів та цоколю, заміна віконних та дверних блоків, системи опалення, ремонт існуючої системи вентиляції. Кошторисна вартість робіт на даному об’єкті складає 28,7 мільйонів гривень, з яких 11,5 мільйонів гривень - інвестиції від НЕФКО.
 
 
Як повідомив начальник управління капітального будівництва Сергій Білокінь, станом на сьогодні у приміщенні школи вже повністю замінені віконні блоки, майже завершені роботи по заміні світильників. Утеплення фасаду виконано на 70%. Нині тривають роботи з утеплення цоколів, заміни системи опалення. Також проводиться заміна в’їзних воріт та ремонтуються ґанки.
 
- Школа розташована у великому спальному мікрорайоні міста, тут навчається багато діток, тому дуже важливо, аби класні кімнати були теплими та якісно освітленими. У цьому закладі ми вже відремонтували спортивну та актову зали, хореографічний клас, - відзначив Андрій Райкович. - Зараз одне з головних наших завдань  - підготувати всі школи до прийому першачків. Я вже дав відповідне доручення своєму профільному заступнику. До осені всі класні кімнати повинні бути відремонтовані та облаштовані відповідно до вимог нової української школи.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий