Кропивницький: що змінилося в допомозі по частковому безробіттю на період карантину

23 июля 2020 09:50 375 0 Общество
Кропивницький: що змінилося в допомозі по частковому безробіттю на період карантину

Кабінет Міністрів України від 15 липня 2020 р. № 600 змінив порядок надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Про це «Утреннему городу» повідомили в Кіровоградському обласному центрі зайнятості.

Завдяки змінам допомогу тепер можуть отримати нові групи працівників, з якими роботодавцем оформлено трудові відносини, а саме:

працівники, які отримують оплату часу простою відповідно до ст. 113 КЗпП (крім періоду освоєння нового виробництва (продукції);

працівники, які перебувають у відпустці без збереження зарплати відповідно до п. 3-1 ч. 1 ст.25 та ст. 26 Закону України «Про відпустки» (крім осіб, які отримують пенсію).

Окрім того, в новій редакції порядку передбачено подання окремих відомостей роботодавцями та фізичними особами-підприємцями, що не використовують найману працю:

для прийняття рішення про надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину (додатки № 1 та № 2 до порядку);

для перерахування коштів на поточний рахунок фізичній особі-підприємцю, яка є застрахованою особою, або роботодавцю для виплати працівникам допомоги по частковому безробіттю на період карантину (додатки № 4 та № 5 до порядку).

 

 

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий