Декомунізація в дії: У Кропивницькому обговорили перейменування площі Дружби народів

21 июля 2020 15:26 553 2 Политика
Декомунізація в дії: У Кропивницькому обговорили перейменування площі Дружби народів
 
Рух Опору Капітуляції звертається до Міської ради міста Кропивницького стосовно перейменування площі Дружби народів. Про це повідомляє "Утренний город".
 
Нагадаємо, 15 липня був демонтований знак Дружби народів.

Після акції громадських активістівміський голова Кропивницького Андрій Райковичдав доручення своєму профільному заступнику Олександру Вергуну та комунальним службам прибрати з площі радянську символіку.

 
Також Рух Опору Капітуляції просить змінити назву цієї площі. Було подано три варіанти назви. Одна із них на честь кропивницького активіста Романа Бойка, який трагічно загинув напиркінці лютого нинішнього року.
 
Як зазначив секретар міської ради Андрій Табалов, поки не буде обрано нову назву, то ми і не зможемо зараз її перейменувати. Адже площа не може бути без назви.
Члени топонімічноної місії вирішили з цього питання провести громадські слухання.
 
Ірина Лягул
 
 
 
Комментарии
Author avatarЛео Дубр23 июля 2020 г., 15:08:43

Назву площі залишити. Досить вже перемейнувань. Через 12-30 років мало хто буде знати щось про імена героїв, на честь яких зараз названо десятки вулиць міста. Це при ВСІЙ повазі до них. Замість радянського ордену встановити нейтральний символ дружби народів. Приміром, стилізовану земну кулю.

Author avatarЛео Дубр23 июля 2020 г., 15:09:59

поправка - через 20-30 років

Оставить комментарий