"Пандемія: час можливостей": Суспільство

20 июля 2020 00:20 353 0 Общество
"Пандемія: час можливостей": Суспільство

 

Геннадій Сябренко: Нас не покинули ні пацієнти, ні громадськість

 
 
Наскільки Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни був готовим у разі необхідності приймати хворих на коронавірус, говоримо з головним лікарем медзакладу Геннадієм Сябренком.
 
 
 
 
Протягом трьох років наше місто огорнене турботою справжніх героїнь, які опікуються долею кропивничан і міста в цілому. Ці героїні зібралися в команду, яка називається «Асоціація жінок України «ДІЯ». Кропивницький» і спільними зусиллями змінюють долю міста на краще.
 
 
 
Поради тим, хто втратив роботу на час карантину: фінансова подушка, різні варіанти заробітку та користь соцмереж.
 
 
Коли область завмерла в шоці після запровадження карантину, громадам прийшлося самотужки боротися за виживання.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Дев’ять років тому дівчині діагностували розсіяний склероз — хворобу, яка вражає молодих, а у випадку Ольги повільно й незворотно відбирає можливість ходити. Сьогодні Ольга Застеба – це і поетеса, і блогерка «котячих новин із пенька», і майстриня, яка створює чудові плетені палантини-павутинки. Про неї можна говорити багато. 
 
 
 
 
 
 
 Ми провели розіграш між всіма, хто брав участь в опитуванні "Чим для вас став карантин?" від Первой Городской Газеты.
 
 
 
 
 
 
 
Їм усього три роки, але вони дуже потужні й сильні. У лавах цієї громадської організації – юристки й журналістки, підприємниці й домогосподарки, які підіймають серйозний пласт суспільних проблем і доводять, що здатні вирішити найскладніші з них. Через це й називають себе «дієвочками» – від слова «діяти».
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий