Кіровоградщина: Як націоналісти з Новгородки заохочують молодь вивчати українську

18 июля 2020 09:00 1364 2 Политика
Кіровоградщина: Як націоналісти з Новгородки заохочують молодь вивчати українську
 
"Свобода" Новгородківщини дарує цінні подарунки випускникам району, які на відмінно склали ЗНО з української.
 
У Новгородківському районі свободівці дарують цінні подарунки дітям, які успішно склали ЗНО з української мови та літератури.
 
 
- У час коли українці вкотре змушені ставати на захист рідної мови від наступу ворожих антиукраїнських сил, Новгородківська районна організація ВО "Свобода" долучається до цієї боротьби, заохочуючи дітей до вивчення солов'їної, а вчителів - до плідної роботи. 
 
Кожен цьогорічний випускник з Новгородківського району, який склав ЗНО з української мови та літератури з результатом від 190 до 200 балів, отримає від нас цінний подарунок.
 
Ініціатором конкурсу є керівник місцевого осередку "Свободи" Павло Дейнеко.
 
Щоб отримати подарунок потрібно:
 
1. Успішно скласти ЗНО з української мови та літератури з результатом від 190 до 200 балів. 
2. Надіслати фото сертифікату з результатом від 190 до 200 балів і контактну інформацію на e-mail: pavlo.deineko@gmail.com.
3. Вчитель, який підготував випускника, теж отримає цінні подарунки.
4. З кожним сконтактуємо та вручимо подарунок.
 
 
Комментарии
Author avatarМикола Лютий22 июля 2020 г., 14:31:01

В радянські часи українська мова викладалась в більшості шкіл!!Не мовне питання хвилює більшість громадян, а питання безробіття! падіння авторитету вчителя авторитету лікаря!! Висуванці Свободи були при владі!! Чим вони нам запамятались? Такі жсамі, як кожен хапуга, який дорвався до влади!!Хто з цих діточок за яких так слізно переживають свободівці зможе проплатити своє навчання наприклад на факультеті в університеті Шевченка м київ???Робота і достойна оплата праці робить людину вільною і щасливою!! А не мовне питання!! Яке ви уже затерли до дірок!!!

Author avatarМикола Лютий22 июля 2020 г., 14:43:23

Зараз розпочинається підготовка до виборів у нові обєднанні громади!!Вони в більшості обєднанні з під палки! А чому?? А тому що місцева влада пять років працювала над тим як себе зберегти!!! Ніхто не проводив зустрічі в майбутніх громадах !Голова Кіровоградської ОДА гріб хабарі!!Інші його нижчі за рангом теж!! Поки пронесло не попались!! Яке ім було діло до простих мешканців!І тому ми маємо повну зневіру! Ті хто мріє до повернення вічно вчорашніх! потирають руки!!Запугані жителі сіл і селищ і новими власниками землі і старими керівниками! Які за тридцять років так накерували Україною! Що сміх і гріх! Думайте люди!!

Оставить комментарий