Музей мистецтв представив Кіровоградщину у вікні (ФОТО)

17 июля 2020 16:31 809 0 Общество
Музей мистецтв представив Кіровоградщину у вікні (ФОТО)
 
17 липня у вікні будівлі відділу Музею мистецтв – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» розгорнуто експозицію репродукцій картин з фондового зібрання музею «Мандруємо Кіровоградщиною». Про це у ФБ пише працівниця музею Олена Степанок.
 
 
Експозиція нараховує 20 світлин, на яких зображена Кіровоградщина з її багатим історичним минулим, різноманітними та неповторними ландшафтами і привабливими для туризму місцями.
Мальовнича природа нашого степового краю надзвичайна. Поля межують з лісами, уздовж рік ростуть тополі, клени, акації, до води схиляються верби. Нема в степу ані швидких рік, ані високих гір, ані непрохідних лісів. Зате є рівнина та простір до самого обрію. Влітку тут стигнуть пшениця, кукурудза, соняшник. 
 
 
Візитними картками Кіровоградщини туристичної є заповідники «Хутір Надія», дендропарки «Веселі Боковеньки» і Онуфріївський, міський Кропивницький дендропарк, Чорний ліс, дохристиянське капище Монастирище та багато інших пам’яток, більшість із яких включена до екскурсійних маршрутів. 
 
 
В експозиції представлені репродукції робіт художників, які передають велич степу фарбами на полотні та картоні, аквареллю та гуашшю на папері. Багато митців активно беруть участь у пленерах, зокрема: «Кіровоградщина очима художників», проведення якого було започатковано в 1999 році нашим музеєм. Під час цих пленерів митці відтворюють красу української природи у своїх творах.
 
Літо, відпустки – чудовий час для мандрівок, зокрема рідним степовим краєм. Мандруйте Україною, досліджуйте рідну область офлайн або ж з художниками-земляками!
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий