Безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно вивчитись на продавця в Одесі

17 июля 2020 12:15 345 0 Экономика
Безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно вивчитись на продавця в Одесі
 
Продавець – найбільш поширена професія серед торговельних працівників, на даний час вона найбільш популярна. Сучасний професійний продавець – це кваліфікований спеціаліст у галузі товарознавства, консультант та помічник покупця.
 
Одним із найбільш дієвих шляхів підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці є організація професійного навчання. Так, 21 липня поточного року у Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочнеться навчання за професіями «Продавець продовольчих товарів» та «Продавець непродовольчих товарів». Курси триватимуть 5,5 та 5 місяців відповідно.
 
Умовами до направлення на навчання є:
 
  • повна або базова загальна середня освіта,
  • вік особи не менше 18 років,
  • медична довідка,
  • особова медична книжка.
 
Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
 
Якщо вас зацікавила можливість професійного навчання за вказаною професією, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном 0(522) 32-13-28.
 
 
Відділ організації профнавчання 
Кіровоградського обласного центру зайнятості 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий