Кропивницький: в художньому музеї прензентували виставку "У родинному колі" (ФОТО)

9 июля 2020 11:01 390 0 Культура
Кропивницький: в художньому музеї прензентували виставку "У родинному колі" (ФОТО)
 
Вчора, 8 липня,  Кіровоградський обласний художній музеї презентував проєкт до відзначення Дня родини разом з рекламним агентством "Антураж А". Про це повідомляє журналістка "Утреннего города".
 
– Вчора був День родини, тому ми спланували експозицію, де представлені роботи з фондового зібрання Кіровоградського обласного художнього музею: п’ять живописних робіт, де зображені батько та матір, бабуся та щасливе дитинство, а також картина "Поцілунок", яка символізує зародження родини. Працівники рекламної агенції "Антураж А" звернулися до нас, щоб презентувати свої роботи у нашому музеї: символічні обереги, скриньки та щоденники. До речі, обереги можна придбати в реламній агенції, - зазначає Тетяна Костенко, наукова співробітниця Кіровоградського обласного художнього музею.
 
За її словами, усі вироби – це екологічно чисті матеріали. Виставка буде відкрита протягом тижня.
 
В Україні День родини відзначається з 2012 року. Родина – це соціальна група, в якій її учасники пов’язані між собою спільним побутом та відповідальністю. Сім’я – це осередок суспільства, який належить до основних державних цінностей.
 
Христина Ковалевська
Фото: Денис Бірзул
 
 
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий