У Кропивницькому після тримісячної ізоляції запрацювала художня галерея (ФОТО, ВІДЕО)

5 июля 2020 12:33 1205 0 Культура

Галерея «Єлисаветград» у Кропивницькому вперше після більше ніж тримісячної ізоляції розгорнула для відвідувачів першу посткарантинну виставку. Про це повідомляє «Утренний город».

– Її назва «Квіти бажані й довгоочікувані» відображає весь спектр відчуттів, які переживають колектив галереї після тривалої паузи у спілкуванні з відвідувачами. Всі ми скучили за спілкуванням та позитивними емоціями, і з особливою гостротою прагнемо втіхи від витворів мистецтва. Тож вирішили, що нехай темою першої виставки після вимушеної перерви стануть квіти, - зауважує власник галереї Микола Цуканов.

Він також зазначає: робота закладу організована у відповідності з санітарно-гігієнічними вимогами. На вході відвідувачі мають змогу пройти температурний контроль та продезінфікувати руки. Одночасно в приміщенні галереї може перебувати не більше 15 осіб.

Працівник галереї Сергій Каракулін повідомив, що у вівторок, 7 липня, відбудеться презентація книги «Колекціонер Бабанський», яка побачила світ під час карантину. Початок зустрічі о 16.00.

До слова, до 100-річчя колекціонера Олександра Ільїна команда галереї підготувала десять відеозустрічей з людьми, які знали мистецтвознавця. 

Одним із перших, хто звернув увагу на особистість найзагадковішого колекціонера СРСР Олександра Ільїна, був власник галереї «Єлисаветград» Микола Цуканов. Саме з його легкої руки історія дивака-електрика, який жив і помер у занедбаній хатині посеред книг, картин  та інших незліченних багатств, стала поволі пояснюватись. 

Читайте також: Культура проти вірусу.

Кропивничанин Микола Цуканов: Без підтримки у культури немає майбутнього.

  

 

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий