Кіровоградщина: Сім’я, яка втратила будинок через блискавку, отримала нове житло

3 июля 2020 10:42 1477 2 Общество
Кіровоградщина: Сім’я, яка втратила будинок через блискавку, отримала нове житло
 
Ростислав і Анжела Лиги з села Новий Стародуб Петрівського району оформили всі документи на новий будинок. Про це у ФБ пише Кіровоградська ОДА.
 
 
Як повідомив голова Петрівської РДА Валерій Больбот, процес оформлення усіх технічних документів та присвоєння кадастрового номера відбувся у прискореному режимі за сприяння районної державної адміністрації. Свідоцтво про право власності на новий будинок зареєстрували на потерпілу Анжелу. Житло для родини Лигів за власні кошти придбав директор ПСП «Зарічне» Андрій Давидовський.
 
Анжела та Ростислав Лиги висловлюють слова подяки за моральну підтримку, а також фінансову та матеріальну допомогу, яку отримували від небайдужих громадян.
 
 
ФОТО Точка доступу
 
Комментарии
Author avatarМикола Лютий3 июля 2020 г., 13:21:13

Молодцы что помогают людям! Беда только в том что жильё надо страховать! А надеяться на доброго дядю! Грустно и обидно за нищих граждан! Пусть взрослеют умом!

Author avatarМикола Лютий3 июля 2020 г., 13:31:16

А что сказать по хапуге балоню? Жена внесла залог 10 миллионов гривень! Классная схема чем выше должность мужа тем успешнее жена предприниматель! Ну кто верит в эти сказки? И чем надо владеть в кировогробе чтобы держать миллионы в наличных! И куда смотрят воры в законе??

Оставить комментарий