Скільки відмінників відзначили у Кропивницькому?

3 июля 2020 11:34 201 0 Общество
Скільки відмінників відзначили у Кропивницькому?
 
Понад дві тисячі школярів Кропивницького стали відмінниками у цьому навчальному році. Про це у ФБ пише Міська рада міста Кропивницького.
 
Похвальні листи учням вручили на минулому тижні. Про це 2 липня, під час щотижневого звіту, повідомила заступниця міського голови Наталія Дзюба.
 
Минулого тижня спеціалісти управління освіти міської ради видали понад 2 тисячі свідоцтв про здобуття базової середньої освіти випускникам 9-х класів. 141 школяр отримав їх з відзнакою. Через карантин дистанційно проводили спортивні, екологічні, театральні, мовні, правові заходи в рамках роботи «Літніх шкіл».
 
- На базі КЗ “Вікторія - П” працювала онлайн школа робототехніки “Robo Smart”. Табір працював за кількома напрямками: наука і технології, творче моделювання та випробування, представлення та захист своїх робіт і змагання для сучасних роботів, - повідомила Наталія Дзюба. - Учасники літніх таборів взяли участь в інтерактивних освітніх заходах та мали змогу реалізувати власні технічні проєкти.
 
В закладах освіти №№ 8, 16, 20, 35 тривають капітальні ремонти сантехнічних вузлів - розповіла посадовець. Проводяться організаційні заходи з підготовки до відкриття додаткових груп у закладах дошкільної освіти. Нині в садочках Кропеивницького працює 177 груп, які відвідують 1 600 дітей.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий