Уряд запровадив штрафи за перебування без маски в закладах і транспорті

2 июля 2020 09:32 3564 0 Общество
Уряд запровадив штрафи за перебування без маски в закладах і транспорті
 
Кабінет міністрів 1 липня ухвалив рішення, яке передбачає штрафи за недотримання маскового режиму в громадських місцях і транспорті, інформує THE VILLAGE
 
Згідно з рішенням, штрафуватимуть (складатимуть адмінпротокол) тих, хто не одягає маску, а також власників відповідних установ, закладів чи засобів транспорту.
 
- Встановлюємо спеціальну відповідальність за неносіння масок для громадян і окремо відповідальність юридичних осіб: власників будинків, споруд і громадського транспорту, – прокоментував міністр юстиції Денис Малюська, який ініціював рішення.
 
Додає, що для фізичних осіб штрафи невеликі, а для юридичних – від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ЦЕ ВІД 3,5 ТИСЯЧ ДО ПОНАД 5 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ).
 
Для громадян штраф Коливатиметься від 170 до 255 ГРИВЕНЬ, вказано на сайті Мін’юсту.
 
Відтак штраф для громадян значно зменшується: парламентський закон, який діяв під час карантину, передбачав штраф за відсутність маски в сумі 17 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ. Та після 22 травня, коли карантин перевели на адаптивний формат, носіння масок, зокрема на вулицях, фактично не контролювалося.
 
 
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий