"Пандемія: час можливостей" громадська кампанія

29 июня 2020 12:50 4422 0 Общество
"Пандемія: час можливостей" громадська кампанія

Дорогі читачі, ми розпочинаємо громадську кампанію «Пандемія: час можливостей» - спільний проект видання «Первая городская газета» й Фонду міжнародної солідарності (Польща) в рамках програми «FreeMediaProgramme».

Ми розповідатимемо про виклики, з якими довелося стикнутися людству під час пандемії COVID-19, та разом знаходимо відповідь на них. Ми хочемо показати: будь-яка криза – це не лише лихо, а й час нових можливостей. Треба їх бачити і вчитись використовувати. Хтось відкриває в собі нові таланти й починає малювати, вивчати мови, вишивати або займатись йогою. Хтось відкриває власну справу. Хтось стає волонтером і допомагає медикам, українським військовим, знедоленим людям.

Тож будемо розповідати історії про наших земляків, які не сиділи, склавши руки, а швидко переорієнтувались і знайшли цікаві, конструктивні, корисні для суспільства рішення. Будемо разом думати: а що в цій ситуації можна зробити мені? Бо ж недарма мудреці кажуть: будь-які випробування – це не лише лихоліття, а й час нових можливостей. Треба навчитися їх використовувати.

 Читайте, міркуйте, обговорюйте і будьте здорові!

Редколегія

1. "Пандемія: час можливостей": Медицина

 

2. "Пандемія: час можливостей": Меценати

 

3."Пандемія: час можливостей": Суспільство

 

4. "Пандемія: час можливостей": Освіта

 

5. "Пандемія: час можливостей": Родина

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий