"Пандемія: час можливостей" громадська кампанія

29 июня 2020 12:50 145 0 Общество
"Пандемія: час можливостей" громадська кампанія

Як пандемія коронавірусу вплинула на галузь охорони здоров’я. 

Оксана Макарук: Першу атаку у Кропивницькому витримали

Питання об’ємне і філософське, тому що дійсно змінилося життя не лише кропивничан, а й усього світу, каже начальниця міського управління охорони здоров’я Оксана Макарук. Про виклики та рішення, які допомагають тримати удар пандемії, вона розповіла в ексклюзивному інтерв’ю нашій редакції
 

Олександр Артюх: У Кропивницькому були лікарі, які самі йшли в епіцентр хвороби

Перша міська лікарня на Фотречних валах у Кропивницькому стала госпітальною базою для пацієнтів з коронавірусом. Тут, починаючи з березня, цілодобово лікують хворих на COVID-19, розповідає головний лікар Олександр Артюх.
 

Коронавірус і творчість. Кропивницька лікарка розповідає, чому навчилася під час пандемії

Кропивничанка Олена Баранова за фахом лікар. Вона приймає пацієнтів у Центрі первинної медико-санітарної допомоги №1, багато років завідувала терапевтичним відділенням. Водночас читачі знають її як талановиту письменницю Елеонору Бєльську, авторку трьох книг, лауреата престижних літературних премії, члена Національної спілки письменників України. 
 

Кропивницький: Народжені під час пандемії

Кропивницький історик та громадський діяч Юрій Митрофаненко під час карантину став батьком. Він розповів про свої враження від перебування в Кіровоградському обласному перинатальному центрі.
 

Кіровоградщина: Пандемічні плюси й мінуси

Пандемія зачепила й онкохворих пацієнтів Кіровоградщини, які після запровадження карантинних заходів стикнулися з проблемою: як дістатись до онкодиспансеру, коли не працює громадський транспорт?   З обговорення цієї теми ми розпочали спілкування з лікарем-онкологом обласного клінічного онкологічного центру Кіровоградської обласної ради Андрієм Гардашніковим.
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий