Сумки, набиті грошима, чорна бухгалтерія: що детективи знайшли в будинку голови Кіровоградської ОДА (ФОТО)

26 июня 2020 07:12 7778 2 Происшествия
Сумки, набиті грошима, чорна бухгалтерія: що детективи знайшли в будинку голови Кіровоградської ОДА (ФОТО)

25 червня 2020 року детективи #НАБУ спільно з ГУ БКОЗ та УСБУ в одній із областей за процесуального керівництва #САП викрили голову однієї з обласних держадміністрацій та посадовця цієї ж ОДА «на гарячому».Про це йдеться в повідомленні на фейсбук-сторінці НАБУ. Вочевидь, мова про голову Кіровоградської облдержадміністрації Андрія Балоня.  

— Як встановило слідство, чиновники у змові запропонували керівникові регіонального осередку одного з органів державної влади в області надати їм неправомірну вигоду в 1,8 млн грн в обмін на невчинення перешкод у його діяльності, - йдеться в повідомленні. – За умовами «пропозиції», кошти мали передаватися траншами.

 

Перший транш у 100 тис. грн посадовці ОДА отримали в червні 2020 року, що зафіксовано в матеріалах слідства. Під час передачі другого – у 250 тис. грн — їх викрито на гарячому.

Голову ОДА та його пособника, посадовця цієї ж ОДА, затримано в порядку ст. 208 КПК України. Наразі правоохоронці проводять невідкладні слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх обставин вчинення злочину.

 

Деталі - згодом.

 

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо, вчора, 25 червня, у будинку, де мешкає голова Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Балонь, співробітники СБУ провели обшуки. 

Того ж дня Уряд погодив відставку голови Кіровоградської ОДА.

Комментарии
Author avatarАлександр Александросв26 июня 2020 г., 8:33:18

бывший ментяра следователь ачальник отдела расследования особо важных дел и преступлений, совершенных организованными группами и преступными организациями, следственного управления Управления МВД Украины в Полтавской области, г. Полтава.
Июнь 2014 — август 2015 — первый заместитель начальника Управления МВД Украины в Полтавской области — начальник следственного управления, г. Полтава. и СЛУГА НАРОДА!!! кто его рекомендовал тот должен сам идти вместе с ним на зону

Author avatarЛюдмила Паталаха26 июня 2020 г., 22:42:18

Для чого зняли Сергія Кузьменко? Працювала собі людина, доволі успішно, були гарні результати в області. Повертайте Кузьменко.

Оставить комментарий