У Кропивницькому поновлять пільгові перевезення пасажирів

25 июня 2020 11:01 723 0 Общество
У Кропивницькому поновлять пільгові перевезення пасажирів
 
У міській раді Кропивницького готуються поновити пільгові перевезення з обмеженнями, про це пише сайт міської ради.
 
У Кропивницькому поновлять пільгові перевезення пасажирів - таке завдання міський голова Андрій Райкович поставив перед виконавчими органами міської ради.
 
Доручення підготувати відповідний проєкт рішення міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міський голова надав сьогодні, 24 червня. На поновлення безкоштовного проїзду можуть розраховувати всі пільгові категорії населення, у тому числі і пенсіонери за віком.
 
- Ми розглядаємо можливість зробити це найближчими днями. Але! – наголосив Андрій Райкович. - Пільга діятиме від 09.00 до 15.00 щодня. Прошу з розумінням сприймати такі обмеження. Адже зранку нам необхідно доставити на роботу працівників критичної інфраструктури міста, промислових підприємств, медиків, комунальні служби. Так само і у вечірній час, коли люди повертатимуться з роботи. Дуже прошу дотримуватися такого графіку поїздок. Стояти в автобусах, тролейбусах і маршрутках ніхто не дозволить.
 
Комунальний транспорт Кропивницького залишається одним із найстабільніших та найдешевших в Україні, і місто цю позицію надійно тримає, відзначив Андрій Райкович.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий