Як на Кіровоградщині відзначили День батька (ФОТО)

24 июня 2020 15:35 650 0 Общество
Як на Кіровоградщині відзначили День батька (ФОТО)
 
Татова любов – мов океан, де – ні дна, ні берега земного
                
 
День батька в Україні – молоде свято, яке отримало путівку в життя у червні 2019 року. Указом Президента було оголошено, що кожна третя неділя червня стає датою, коли громадяни вшановують сімейні і державні цінності. З нагоди цього свята ГО «Єдина родина Кропивниччини», Центр допомоги учасникам АТО організували захід, приурочений до Дня батька в садибі «Гайдамацька Січ», що у селищі Цибулевому.
 
– У цей день ми хотіли об’єднати вшанування пам’яті загиблих під час АТО, знайомство з ветеранами та їхніми сім’ями, щоб вони знали один одного. Організували захід вперше, і це була наша ініціатива. Допомагали нам Центр допомоги учасникам АТО, волонтери зі Знам’янки та Олександрії. Сьогодні тут зібралися батьки військових майже зі всієї області: з Кропивницького та Гайворонського районів, Світловодська та Олександрії. Ми гордимося, що нас багато! – каже представниця ГО «Єдина родина Кропивниччини» Олена Степанюк.
 
 
Свято почалося з привітання піснею від Галини Рибнікової. Після цього гості вшанували воїнів, які віддали своє життя за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність держави.
 
– Сини України не просто захищали нас, а дали змогу жити на рідній землі.  Якщо ти живеш на цій землі – ти повинен обороняти її! У нас сильна армія. Нащадки відповідальні за пам’ять про бійців. Вони живі доти, поки ми їх пам’ятаємо, – зазначає історик Юрій Митрофаненко.
 
Організатори вручили подяки батькам за достойне виховання синів українського народу, а також вишиванки. Більше того, слова вдячності матерям загиблих висловила Олена Степанюк, яка подарувала номери видання «Дзеркало тижня» зі спецпроєктом «Мами», де надруковані їхні світлини.
 
Знаходитися тут – честь для мене! Я, як громадський діяч, хочу висловити думку: російська куля не обирала, кого вбивати, вона забрала найкращих синів нашої країни. Основна задача усіх громадських діячів – допомагати родинам та правильно виховувати українську націю! Жінки, дякую вам! Чоловіки без вашої підтримки не такі сильні та мужні. Ви – наше натхнення та любов. Бажаю всім єдності, – каже голова правління Кіровоградської обласної партії «Сила і честь» Олександр Скляревський.
Після урочистої частини виступив творчий колектив «Берегиня»  села Цибулевого на чолі з художнім керівником Анатолієм Єфремовим. У кінці заходу гості зробили спільне фото, а господарі садиби Володимир та Любов Вознюки всіх частували кулішем – традиційною стравою наших пращурів –  вольових козаків. Ми їхні нащадки, тому не забувайте, що любов до Батьківщини у нашій крові: «Воля України – або смерть!»
 
 
Христина Ковалевська 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий