У Кропивницькому перевірять стан всього газового господарства

22 июня 2020 17:03 443 0 Общество
У Кропивницькому перевірять стан всього газового господарства
 
 
Трагедія, що сталася у неділю, 21 червня, в багатоповерхівці по вулиці Крушельницької у Києві, вимагає ретельно перевірити все газове господарство і у Кропивницькому. Відповідне  завдання міський голова Андрій Райкович поставив під час апаратної наради з керівниками виконавчих органів сьогодні, 22 червня.
 
Вибух в одній із квартир зруйнував частину житлового будинку, забрав життя людей, а сотням приніс горе через втрачене житло і майно.
 
- Одна із версій - вибух побутового газу після зняття на повірку лічильників. Є інші версії, але тут мають розібратися спеціалісти, - зауважив Андрій Райкович. - Краще на холодне подути, тому прошу звернутися до місцевої газорозподільчої компанії негайно активізувати інспекційну роботу в мікрорайонах міста, в житловому фонді, де виконуються подібні послуги.
 
Очільник міста звернувся також до керівників управляючих компаній, ОСББ - також оперативно провести позачергову перевірку стану газових мереж і лічильників у будинках і квартирах.
 
- Звертаюся до всіх вас, шановні містяни! Перевірте у себе в помешканнях технічний стан плит, газових вентелів і лічильників. Відчуваєте щось недобре, запах газу, негайно звертайтесь за телефоном аварійного виклику служби газу -  104. Не відповідають - телефонуйте нам, на “гарячу лінію”, - наголосив міський голова. - Не легковажте, щоб не сталося трагедії.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий