Кропивницький осередок Руху Опору Капітуляції протестуватиме проти політичних репресій

18 июня 2020 10:32 235 0 Политика
Кропивницький осередок Руху Опору Капітуляції протестуватиме проти політичних репресій
 
18 червня, у четвер, о 15.00 на площі Героїв Майдану активісти Руху Опору Капітуляції проведуть пікет «Ні політичним репресіям!». Головна мета заходу – висловити підтримку всім політв’язням та переслідуваним режимом Зеленського.
 
- Ми солідарні зі всіма активістами, волонтерами, ветеранами та опозиційними політиками, щодо яких влада Зеленського здійснює тиск та репресії. Ми не можемо з цим миритися, тому що байдужість – найбільший гріх. Влада повинна зрозуміти, що ми живемо в правовій державі, в цій державі є громадяни, які не миритимуться з беззаконням. Якщо беззаконня чинить влада, то чинити їй опір – наш громадський обов’язок!, - зазначив координатор Руху опору капітуляції Кропивницького Дмитро Сінченко.
 
Нагадаємо, Одеський активіст Сергій Стерненко зазнав численних нападів й отримував погрози від місцевого проросійського криміналітету. Про це він неодноразово повідомляв представникам правоохоронних органів. Рятуючи своє життя під час чергового нападу групи осіб, Сергій завдав смертельного поранення одному з нападників. Досі не притягнуто до кримінальної відповідальності жодного з учасників нападів на Стерненка, досі не встановлено замовників. Зате слідство зосередилося на звинуваченні Сергія, який був змушений захищатися від чергових нападників.
 
Підозрюваних у справі вбивства Павла Шеремета Андрія Антоненка та Юлію Кузьменко досі утримують під вартою, а Яну Дугар під домашнім арештом. Слідчі чомусь не передають матеріали слідства до суду. Хоча у день затримання підозрюваних Генеральний прокурор України назвав їх особами, які планували і вчинили вбивство, а представники Міністерства внутрішніх справ одразу ж заявляли, що мають беззаперечні докази причетності підозрюваних до злочину. На тому ж брифінгу у день затримання підозрюваних виступав і президент Зеленський, чим вчинив політичний тиск на слідство.
 
Проти колишнього Президента України Петра Порошенка відкрито близько двадцяти кримінальних проваджень. Адвокати Порошенка аргументовано доводять численні процесуальні порушення, а Державне бюро розслідувань оприлюднює офіційні відеоролики з неправдивою і наклепницькою інформацію у кращих традиціях радянської пропаганди.
 
Високий резонанс у суспільстві викликають дивні звинувачення на адресу бойового генерала Дмитра Марченка, колишнього народного депутата України Тетяни Чорновол, екс-директора Інституту національної пам’яті, а сьогодні опозиційного парламентаря Володимира В’ятровича. Відбулися дивні обшуки ДБР у будинку екс-міністра Володимира Омеляна. Кримінальні провадження проти народного депутата України Софії Федини, волонтерки Марусі Звіробій та журналіста Сергія Пояркова за нібито погрози президенту Зеленському стали приводом для народної сатири. Політично вмотивованими є кримінальні переслідування ветеранів, які не дали Сивохо провести сумнозвісний захід, та волонтерів спільноти “Український кіберальянс”, які зробили багато для посилення безпеки держави.
 
Ці та інші випадки мають явні ознаки переслідувань за політичні переконання, а упередженість прокуратури та слідчих органів є очевидною.
Посилання на подію у Facebook.
 
Прес-служба РОК-Кропивницький
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий