За яких умов Україна повернеться до жорсткого карантину

12 июня 2020 10:00 344 0 Медицина
За яких умов Україна повернеться до жорсткого карантину
 
Уряд не планує в найближчий час змінювати систему управління карантинними заходами в Україні і відмовлятися від адаптивного карантину, але у разі суттєвого зростання захворюваності в більше ніж 10 областях, карантин може бути посилений по всій країні.
 
Про це пише Урядовий портал
 
Про це на прес-конференції з нагоди 100 днів роботи Уряду заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
 
За його словами, в рамках адаптивного карантину відбулося пом’якшення обмежувальних заходів загалом в державі. 
 
 
- Але в низці областей ми ще не перейшли навіть до другого етапу карантину, не кажучи вже про третій, чи наступні етапи, - додав Прем’єр-міністр.
 
Він також повідомив, що Уряд щільно співпрацює з керівниками областей, з міськими головами та іншими представниками місцевого самоврядування. 
 
- Кожен з цих керівників на своєму рівні, розуміючи рівень загрози і рівень захворюваності, вживає конкретних заходів і має всі інструменти, щоб на рівні комісій техногенно-екологічної безпеки ухвалювати рішення і робити заходи жорсткішими, - сказав Денис Шмигаль. Він також додав, що адаптивний карантин показав себе як дієвий механізм, тому Уряд не планує найближчим часом змінювати цю систему. 
 
- Якщо в десяти, або більше областях ми будемо бачити суттєве зростання захворюваності, це буде приводом для ухвалення рішення про посилення карантинних заходів у державі, - зазначив Прем’єр-міністр, додавши, що від другої хвилі пандемії ніхто не застрахований, але у великій мірі це залежить від українського суспільства та від ставлення людей до дотримання заходів, що обмежують розповсюдження інфекції.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий