Кіровоградщина: Чому депутатам не потрібні проекти громадськості?

11 июня 2020 12:01 318 0 Политика
Кіровоградщина: Чому депутатам не потрібні проекти громадськості?
 
Заступниця голови Кіровоградської ОДА Тетяна Волинець представила на розгляд комісій депутатського корпусу програми, які з колегами натхненно розробляли задля розвитку Кіровоградщини. Йдеться про ініціативи щодо розвитку і підтримки лікувальних закладів області, освітнього та культурного розвитку краю та розвитку людського капіталу.
 
Але, як зазначає посадовиця у ФБ, Програму освітньо-культурного розвитку "бюджетна" комісія не підтримала.
 
Як пише сайт Кіровоградської облради, під проводом голови постійної комісії Павла Фесюка відбулося чергове засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансово-економічної політики та інвестицій. 
 
У ході конструктивного обговорення програма “Розвиток людського капіталу Кіровоградської області” на 2021-2024 роки була погоджена із суттєвими доповненнями та змінами у новій редакції. До проєкту обласної програми освітнього та культурного розвитку області на період до 2024 року депутати висловили цілу низку зауважень і пропозицій, проте, навіть із відповідними правками та доповненнями, даний проєкт не був підтриманий більшістю членів постійної комісії.
 
- Проекти громадськості депутатам не потрібні, - обурюється пані Тетяна.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий