Андрій Райкович увійшов до десятки найвідповідальніших міських голів України

4 июня 2020 15:35 453 0 Политика
Андрій Райкович увійшов до десятки найвідповідальніших міських голів України
 
Міський голова Кропивницького Андрій Райкович увійшов до десятки найвідповідальніших очільників міст України. Про це свідчать дані порталу «Слово і діло».
 
За результатами дослідження, Андрій Райкович виконав 44 обіцянки із 81 і став дев’ятим серед усіх міських голів України за рівнем відповідальності. Серед виконаного - будівництво Арки по вулиці Ельворті, закупівля нових автобусів та тролейбусів, ремонт рентген відділення в ЦМЛ, будівництво гемодіалізного відділення, створення інсультного центру, реалізація програми “Тривожна кнопка”, втілення в життя програми зі щорічного ремонту п’яти шкільних спортивних залів (тут є навіть перевиконання, адже залів відновили 26), облаштування “Алеї слави”, запровадження “Стипендії міського голови” переможцям Всеукраїнських та Міжнародних олімпіад, та вирішення низки інших, актуальних для громади Кропивницького питань.
 
У той же час, 24 обіцянки Андрія Райковича продовжують втілюватись в життя. Це довгострокові програми, такі, як програма енергозбереження “Світле місто”, яку фахівці КП “Міськсвітло” активно реалізують.
 
Із невиконаного: не вдалося міському голові втілити у життя плани із будівництва сміттєпереробного заводу. І не тому, що не вистачило наполегливості. Такий завод буде просто нерентабельним у Кропивницькому. Представники міської ради провели не одні перемовини з фахівцями у сфері переробки твердих побутових відходів, проте проаналізувавши “сміттєві можливості” Кропивницького, виявилось, що їх недостатньо, щоб такий завод працював і був з прибутком. Тому міська влада поставила чітке завдання компанії “Екостайл” модернізувати існуючий полігон: запровадити сортування сміття, змонтувати установку з дегазації, яка в минулому році почала продуктивно працювати і це дало певні помітні покращення на сміттєвому полігоні, тощо.
 
 
Не відремонтована поки і дитяча міська лікарня, а також відтерміноване питання переформатування дитячої поліклініки. Але в ній вже розпочалися передпроєктні роботи і проводиться детальне обстеження закладу. Проте коронавірус вніс корективи в життєдіяльність міста, тож Андрій Райкович поставив у пріоритет створення сучасного відділення легеневої терапії у Центральній міській лікарні на Валах. Дитячі медичні заклади лишаються в центрі уваги міської влади. Їх ремонт просто відтерміновано.
 
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий