Кіровоградщина: На могилі загиблого військового помер його товариш

1 июня 2020 00:55 4137 0 Происшествия
Кіровоградщина: На могилі загиблого військового помер його товариш
 
У Суботцях на другий день після похорону загиблого військового Віталія Лімборського на його могилі помер друг дитинства.
Про це пише у ФБ громадська активістка Тетяна Бородіна
 
"Люди, це жах жахітній! Тільки написала за похорони військового Віталія Лімборського, який загинув від кулі снайпера і якого поховали в Суботцях Знам'янського району, а тут така страшна новина - на наступний день на могилі друга зупинилося серце його товариша з дитинства, який ніс портрет Віталія під час поховання... 
 
Знаєте, коли прощалися з Віталієм, над площею весь час кружляли і крукали два круки... Я дивилася на них і боялася озвучити те, що звучало в голові - буде ще один молодий померлий... я боялася озвучити, але так і сталося..." - йдеться у повідомленні.
 
Як повідомляє АКУЛАMEDIA, 30 травня на могилі Віталія Лімборського помер його друг Володимир Фуженко.
 
    "Понесли сніданок Віталіку на могилу. Вова також прийшов з родиною хлопця. Раптово впав, втратив свідомість. Не встигли довести й до лікарні", - розповіла жінка.
 
Хлопці обоє із Костянтинівки, жили на одній вулиці. Дружили, спілкувалися, на похороні Віталіка Вова ніс фото вбитого друга. Наступного дня на кладовищі у нього зупинилося серце.
 
Поховають Володимира у рідній Костянтинівці.
 
 
Нагадаємо, що зоні ООС загинув молодший сеpжант з Кіpовогpадщини Віталій Лімбоpський. Військовий загинув внаслідок кульового поpанення 26 тpавня, під час виконання бойового завдання в Донецькій області.
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий