Кропивницький: Андрій Максюта коментує ситуацію з вивозом плит з аеропорту

31 мая 2020 10:08 3700 2 Общество
Кропивницький: Андрій Максюта коментує ситуацію з вивозом плит з аеропорту
 
Начальник спецінспекції Міської ради міста Кропивницького Андрій Максюта у ФБ роз’яснює ситуацію з вивозом бетонних плит з міського аеропорту. 
 
"Тут до мене звернулися журналісти ряду видань з проханням прокоментувати ситуацію з вивезенням плит, демонтованих декілька днів тому зі злітно-посадкової смуги (ЗПС) поблизу аеропорту. 
 
Відповідаю: це стосується майна, що має окремого балансоутримувача, а не міського комунального. І саме балансоутримувач має пред'являти якісь претензії, якщо вони є, до тих, хто вивозить, та робити відповідні заяви до правоохоронних органів. Також поліція уповноважена перевірити законність дій, про які повідомляють їй громадяни.
 
В свою чергу відзначу, що небайдужі громадяни повідомили поліції про вивіз плит,  про що свідчать скрин-шоти з переписки громадян та диспетчера ГУНП в публічному телеграм-чаті "Безпечне місто".
 
До Спецінспекції з приводу ймовірних порушень Правил благоустрою міста в даній ситуації ніхто (ні громадяни, ні балансоутримувачі ЗПС  або власники плит) не звертався, окрім журналістів, які попросили коментар після того, як дані плити вже вивезли.
Повідомили б мені раніше - був би там на місці, з'ясував би всі деталі і давав би вам коментар.
 
 
 
Комментарии
Author avatarСергей Щербаков31 мая 2020 г., 14:58:32

Ну а кто балансоутрымувач? Что - нельзя сообщить?

Author avatarСергей Щербаков31 мая 2020 г., 14:59:32

Ворюга на ворюге. Один ворует, другой прикрывает.

Оставить комментарий