Кропивницький: Чому не працює мобільний оператор Vodafone?

29 мая 2020 10:48 5551 0 Общество
Кропивницький: Чому не працює мобільний оператор Vodafone?
 
У соцмережах жителі Кіровоградщини  почали скаржитися на поганий зв’язок оператора Vodafone. Від користувача мобільним телефоном навіть не йде виклик до іншого абонента.
 
Як стало відомо журналістам "Утреннего города" з власних джерел, сталися технічні неполадки на одній із базових станцій оператора. Протягом двох годин працівники фірми обіцяють полагодити мобільний зв’язок.
 
 
Як пише Vodafone Ukraine на своїй сторінці у ФБ: 
 
"Друзі, протягом останньої години в окремих мiстах можуть бути недоступними голосовi послуги. Ми маємо непередбачувані технічні проблеми, але вже працюємо над їх оперативним вирішенням. Наразі проблема стосується безпосередньо голосового зв'язку, інтернет-мережа має працювати у звичному режимі. Тож поки просимо вас користуватися мессенджерами та іншими доступними засобами зв'язку.
Дякуємо за розуміння, команда Vodafone". - йдеться у повідомленні.
 
 
Довідково
 
Vodafone Group plc — британська міжнародна телекомунікаційна компанія з штаб-квартирою у Лондоні (юридично компанія зареєстрована в м. Ньюбері, що в графстві Беркшир). Є другим за величиною мобільним оператором у світі (після China Mobile) — як за кількістю абонентів так і за рівнем доходу станом на 2013 рік. Понад 449 млн абонентів в Європі, на Близькому Сході, в Африці та Південно-Східній Азії користуються послугами Vodafone.
 
Назва «Vodafone» — це скорочення від англомовних слів «voice data phone» (голос, інформація, телефон).
 
 
Олена Скочко
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий