Україна вітає рішення Німеччини не виводити «Північний потік-2» з-під вимог Газової директиви ЄС

16 мая 2020 10:15 190 0 Политика
Україна вітає рішення Німеччини не виводити «Північний потік-2» з-під вимог Газової директиви ЄС
 
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль відзначив, що рішення Федерального мережевого агентства ФРН показує, що правила ЄС єдині для всіх.
 
Про це пише Урядовий портал
 
Денис Шмигаль також зауважив, що Україна зі свого боку імплементує всі правила енергетичного ринку ЄС, аби надалі розвивати партнерство з Європейським Союзом у сфері енергетики:
 
- Вітаю рішення Німеччини не виводити «Північний потік-2» з-під вимог оновленої Газової директиви ЄС. Такі дії регулятора демонструють відданість єдиним правилам ЄС, незалежно від компанії чи країни. Зі своєї сторони, Україна та наша газотранспортна система залишаються надійним партнером Європи у питанні забезпечення транзиту енергоресурсів, - відзначив очільник Уряду.
 
Нагадаємо, оновлена Газова директива ЄС поширює на трубопроводи, що проходять в морській економічній зоні країн ЄС, норми Третього Енергопакету ЄС. Вони зобов'язують оператора резервувати до 50% потужностей газової магістралі для прокачування палива від альтернативних постачальників. Такі правила дозволяють Єврокомісії впроваджувати ефективний адміністративний контроль над постачанням енергоносіїв на ринок ЄС.
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий