Кропивницькі рятувальники отримали сучасний аварійно-рятувальний автомобіль (ФОТО)

9 апр 2020 14:17 347 0 Общество
Кропивницькі рятувальники отримали сучасний аварійно-рятувальний автомобіль (ФОТО)
 
У оперативне розпорядження кіровоградського гарнізону надійшов новий автомобіль САРМ-С.
 
Жодна надзвичайна ситуація не має знизити оперативну міць Служби порятунку, а навпаки –  під час долання складних загроз рятувальники консолідують усі сили для протистояння небезпеці. І саме задля посилення підрозділів Державна служба з надзвичайних ситуацій України продовжує оснащення новою сучасною технікою та передовим обладнанням.
 
Днями рятувальники У ДСНС у Кіровоградській області отримали від ДСНС України спеціальну аварійно-рятувальну машину середнього типу (САРМ-С), обладнану на базі Volkswagen Crafter 35. Відсьогодні парк автомобільної техніки аварійно-рятувального загону спецпризначення поповнився новим надбанням, незамінним під час виконання завдань за призначенням під час проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт, ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, організації зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. 
 
Він оснащений сучасним гідравлічним, електричним, пневматичним та іншим обладнанням, ношами для перенесення постраждалих, засобами освітлення й стабілізації аварійних об’єктів. Крім того нове обладнання дозволяє проводити пошук постраждалих у задимленому приміщенні.
 
Отримана техніка дасть змогу оперативніше реагувати на надзвичайні події, швидше ліквідовувати їхні наслідки та своєчасно надавати допомогу постраждалим.
 
Прес-служба У ДСНС в області
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий