У Кропивницькому можуть збільшити вартість проїзду в маршрутках

3 апр 2020 15:05 3459 1 Общество
У Кропивницькому можуть збільшити вартість проїзду в маршрутках
 
У Кропивницькому громадяни пропонують власникам маршруток підійняти вартість на проїзд. Відповідна петиція зареєстрована на сайті міської ради, передає «Утренний город».
 
Автором петиції є Ольга Каюда. Поки що запит не набрав жодного підпису з 450 необхідних. До кінця голосування лишилося 45 днів.
 
- Я та мої колеги повністю погоджуються на підвищення тарифу на проїзд в маршрутних таксі, так як відсьогодні не вийшли на маршрут майже всі водії. Ми всі добре розуміємо, що зараз всім несолодко, давайте шукати якийсь компроміс. Водії, які перевозять 7 чоловік, не можуть заробити навіть на заправку. А на роботу з віддалених районів міста треба якось добиратись. Люди ж не можуть кожень день оплачувати таксі в дві сторони. Наші чиновники як їздили на "Лексусах", так і їздять, для них нічого не змінилось. А податки сплачувати треба, щоб наповнювати бюджет, так давайте працювати разом, - йдеться у тексті петиції.
 
Нагадаємо, учора оголосили про те, що до кінця карантину маршрутні таксі Кропивницького призупинять свою роботу.
 
Нік Шендеровський
 
 
 
 
Комментарии
Author avatarАнна Проценко3 апр. 2020 г., 17:06:57

Добрый день!!! Вы конечно простите но стоимость на топливо снижается! Люди, основная часть населения не работает взвязи с карантином, у большинства людей даже этих 5грн через несколько дней не будет заплатить за проезд! И ещё один не мало важный момент, а именно по транспорту р-н Алексеевка!!! Маршрут 104 где он????? Сейчас карантин ещё понять можно, и то кое как...а в обычном режиме работы людей, где??? За что мы - жители нашего района должны платить больше????? За то что ждём 104 по полчаса в будни??? А в выходные и то раза в 3дольше??? Запустили автобус 104а кому он подходит??? Кроме пенсионеров??? На горячую линию дозвонится не возможно, перевозщика тоже??? Люди должны часами ждать транспорт да ещё и стоимость поднимут? Сначала урегулируйте этот момент!!! А затем уже что-то подумайте!!!

Оставить комментарий