Кіровоградщина: що відомо про зареєстровані випадки на коронавірус?

3 апр 2020 12:43 4166 0 Медицина
Кіровоградщина: що відомо про зареєстровані випадки на коронавірус?

Сьогодні, 3 квітня, станом на 10 ранку у Кіровоградській області зареєстровано 15 випадків хворих на коронавірус. Про це повідомляє журналістка “Утреннего города” за інформацією брифінгу у Кіровоградській ОДА.

Головна санітарна лікарка Кіровоградської області Надія Оперчук розповіла, що 13 випадків зареєстровані у Кропивницькому, 2 — у Долинському районі.

З них захворіла 11-річна дитина та двоє медичних працівників.

Вікові категорії хворих в області:

від 0-17 — 1

від 18-29 — 1

від 30-49 — 10

50-65 — 2

65+ — 1

Тринадцятеро знаходяться в інфекційних відділеннях, двоє — на амбулаторному лікування, проходять симптоматичне лікування.

— Люди, які контактували із хворими, підписали документ, який зобов’язує їх самоізолюватися вдома. Всі вони пройшли експрес-тести, вони мають негативні результати. Наші громадяни свідомо знають про те, що були у контакті, а тому самоізолювались. Якщо у людини з’являються будь-які симптоми, вони мають проінформувати свого сімейного лікаря. Ці люди знаходяться вдома 14 днів під медичним наглядом. У разі порушення приїде поліція, яка буде розбиратись із ними, — розповіла Надія Оперчук.

У хворого, який потенційно одужав, тест показав позитивний результат. Чоловік продовжує лікування.

Станом на 10 годину ранку 3 квітня у світі зареєстровано більше мільйона зареєстрованих хворих на COVID19, з них  — 5,2% — померли. Вірус зареєстрований у 181 країні.

Читайте також: Кропивницький: Як почуваються хворі на коронавірус?

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий