Як житимуть кропивничани, які повернулися з-за кордону

2 апр 2020 12:51 617 0 Общество
Як житимуть кропивничани, які повернулися з-за кордону
 
Для жителів Кіровоградщини, які повернулися з-за кордону, визначено два заклади, в яких вони будуть перебувати в умовах самоізоляції впродовж наступних двох тижнів.
Про це під час прес-конференції повідомила заступниця голови Кіровоградської ОДА Тетяна Волинець. 
 
Так, жителів міста планують селити до готелю «Турист» у Кропивницькому, а жителів області в Знам’янській обласній бальнеологічній лікарні. 
Як повідомляє директорка обласного лабораторного центру МОЗ Надія Оперчук, станом на сьогоднішній ранок в область із-за кордону повернулися 1286 таких осіб. 13 з них проживають в інших регіонах України, де їх також помістять на обсервацію. 
 
За словами Тетяни Волинець, всі туристи, які будуть перебувати на обсервації, оплачуватимуть своє проживання за власний рахунок. Так, вартість проживання за день варіюється від 200 до 300 гривень на добу. Також в готелі «Турист» жителів будуть годувати тричі на день за додаткові 185 гривень.
 
- Ми будемо додатково переглядати та враховувати різні категорії населення. Зокрема, нам запропонували розрахувати вартість для VIP-кімнат, для родинних, стандартних номерів. Безумовно, що для мало захищених верств населення буде також окремий підхід, - запевнила Тетяни Волинець.
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий