До України прибуде партія гуманітарної допомоги від уряду КНР

1 апр 2020 11:20 248 0 Политика
До України прибуде партія гуманітарної допомоги від уряду КНР
 
Міністр закордонних справ України провів відеорозмову із Послом КНР в Україні Фань Сяньжуном. Про це пише Урядовий портал
 
Дмитро Кулеба висловив вдячність Китаю за допомогу Україні у боротьбі з пандемією COVID-19 і партію гуманітарної допомоги, яка 1 квітня прибуде до України. У ній будуть тести ПЛР, дистанційні термометри, медичні окуляри та інші засоби індивідуального захисту для медичного персоналу.
 
Сторони домовилися продовжувати взаємодію у цій сфері. Зокрема, Фань Сяньжун на прохання глави МЗС підтвердив можливість сприяння у централізованій доставці в Україну допомоги, яку китайські міста зібрали для українських міст-побратимів.
 
З метою розвитку стратегічного партнерства між Україною та Китаєм 1 квітня Дмитро Кулеба та Ван Ї проведуть першу телефонну розмову міністрів закордонних справ двох країн. 
 
- Ми можемо цей рік глобальних ризиків перетворити на рік можливостей у китайсько-українських відносинах, - зазначив Дмитро Кулеба. 
 
Особливу увагу співрозмовники приділили розвитку торгівлі та інвестицій між країнами, зокрема, обговорили перспективні проекти, які найближчим часом можуть бути реалізовані в Україні за участі китайської сторони. 
 
- Підтримка українських експортерів є моїм пріоритетом. За результатами 2019 року Китай став головним торговельним партнером для України. Товарообіг між нашими державами сягнув рекордних 12,8 млрд дол. США. Цьогоріч ми маємо не лише зберегти, а й розвинути цей успіх, збалансувавши структуру торгівлі, - зазначив глава МЗС.
ФОТО з сайту Міністерства закордонних справ
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий