Андрій Райкович підписав відкрите звернення до Президента

30 марта 2020 15:02 628 0 Политика
Андрій Райкович підписав відкрите звернення до Президента
 
Міський голова Кропивницького Андрій Райкович підписав відкрите звернення до Президента України.
 
«Вимагаємо до голосування в Парламенті законопроекту 3275 провести засідання Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики та врахувати пропозиції Асоціації міст України, надані Президенту, Уряду, народним депутатам України 23 березня 2020 року» - йдеться у зверненні оприлюдненому на сайті Асоціації міст України.
 
Зверненення також спрямовано на адреси Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Прем’єр-міністра України Денису Шмигалю, народним депутатам України. Під документом підписались очільники усіх обласних центрів України. 
 
Органи місцевого самоврядування забезпечують сьогодні виплату підвищених зарплат медикам, закупівлю ліків, масок, тестів, обладнання для лікарень, на що виділяють сотні мільйонів гривень. Разом з цим замість підтримки громад, як це відбувається у всьому світі, зміни до Податкового та Бюджетного кодексів позбавляють громади ресурсів.
 
Так, законопроект 3275 від 29.03.2020 всупереч позиції Президента та Прем’єр-міністра, яку вони задекларували на зустрічі з мерами, депутати вилучають з доходів місцевих бюджетів плату за землю та майно, створюють несправедливі умови для бізнесу, позбавляють громадян коштів від оренди паїв, таким чином забезпечують окремому великому бізнесу надприбутки за рахунок податків в бюджети всіх рівнів.
 
У разі прийняття цього та подібних законопроектів у громад не буде коштів на виплати зарплат медикам, вчителям, соціальним працівникам, вихователям, працівникам транспорту та ЖКГ!
 
Аргументовані пропозиції АМУ ви знайдете: порівняльна таблиця, пояснювальна записка.
 
 
Асоціація міст України
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий