У Кропивницькому всі зупинки оброблятимуть дезінфекційним розчином

27 марта 2020 17:32 305 0 Общество
У Кропивницькому всі зупинки оброблятимуть дезінфекційним розчином
 
Зупинки громадського транспорту у Кропивницькому проходять процедуру дезінфекції. Пише сайт міської ради.
 
 Відсьогодні, на вимогу міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в обласному центрі розпочалася санітарна обробка конструкцій зупинок громадського транспорту.
 
На базі Першого Державного пожежно-рятувального загону управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області створені спеціальні бригади, що проводять дезінфекційну обробку зупинок, відповідно до затвердженого графіку робіт.
 
- Двічі на день, вранці та ввечері, в центральній частині міста тричі на день, рятувальники, які пройшли відповідне навчання, у спеціальному захисному одязі  оброблятимуть гіпохлоридом натрію близько двохсот зупинок громадського транспорту нашого міста, - повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Сергій Коваленко. -  З усіх питань щодо дезінфекційних заходів просимо звертатися мешканців міста до міського штабу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій за телефонами 22-86-20, 22-86- 22, до фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області та до спеціалістів Кіровоградського обласного лабораторного центру. 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий