У Кропивницькому почали дезінфікувати під’їзди

27 марта 2020 12:50 342 0 Общество
У Кропивницькому почали дезінфікувати під’їзди
 
Коронавірусу у Кропивницькому ставлять захисний бар’єр: розпочалася дезінфекція під’їздів житлових будинків, пише сайт міської ради.
 
Проведення дезінфекційних заходів у житлових, виробничих, навчальних, санітарно-побутових та інших приміщеннях і будівлях Кропивницького є безумовною вимогою до власників споруд і управляючих компаній у період запровадження на території міста режиму надзвичайної ситуації.
 
 
Відповідне рішення прийняла міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на своєму позачерговому засіданні у четвер, 26 березня.
 
- Дезінфекція під’їздів багатоквартирних житлових будинків, що перебувають в управлінні комунальних ЖЕО, буде виконуватися силами їхніх спеціалістів, - відзначив голова комісії, заступник міського голови Олександр Мосін під час зустрічі із представниками засобів масової інформації. – Для оперативного початку виконання таких робіт ЖЕО мають закупити за власний кошт дезінфікувальні засоби і обладнання. Згодом ці фінансові питання будуть опрацьовані і для виконання таких робіт залучаться ресурси резервного фонду і управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.
 
 
До виконання дезинфікаційних заходів комунальники підійдуть відповідально, адже мова йде про життя і здоров’я мешканців міста, підкреслив Олександр Мосін. Фахівці, які працюватимуть у житлових будинках, мають бути відповідно екіпіровані, дезінфікційні розчини і обладнання повинні мати відповідні сертифікати, а самі роботи – виконуватися виключно відповідно до затверджених інструкції і графіку їх проведення.
 
Одними з перших приступили до дезінфекцій під’їздів багатоповерхівок працівники міських ЖЕО №2 та ЖЕО №3.
 
За словами начальника ЖЕО № 3 Олександра Довгаля, район відповідальності підприємства розбитий на три дільниці. Кожну з них обслуговує бригада по дезінфекції.
 
- Сьогодні робітники працюють у мікрорайоні Беляєва. Знезараження під'їздів проводять спеціальним закупленим розчином на основі хлору. Одну таблетку хлорелю розчинять в десяти літрах води, а потім розпилюють у під’їздах, - зазначив Олександр Довгаль.
 
 
Робітники проводять дезінфекційну обробку з дев'ятого по перший поверх: знезаражують панелі стін, поручні, вхідні двері, сходи. Особливу увагу звертають на   дезинфекцію ліфтів та обробці кнопок виклику.
 
А керівники ЖЕО №1 та ЖЕО №4 обрали іншу тактику – їхні бригади працюватимуть на об’єктах у нічний час.
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий