У міську лікарню завезли нові апарати вентиляції легень

25 марта 2020 13:30 301 0 Медицина
У міську лікарню завезли нові апарати вентиляції легень
 
У Кропивницькому посилили технічні можливості міської лікарні для протистояння коронавірусній інфекції, пише сайт міської ради.
 
У Центральну міську лікарню Кропивницького надійшло надзвичайно важливе при лікуванні хворих коронавірусної інфекцією обладнання – апарати інтенсивної вентиляції легень. Учора, 24 березня, їх почали встановлювати в закладі, визначеному базовим у протидії небезпечній хворобі на території обласного центру.
 
За інформацією начальниці управління охорони здоров’я міської ради Оксани Макарук, кожен апарат постачається у комплекті з кисневим концентратором. Вартість всього обладнання — майже 1, 200 мільйона гривень: їх виділили з міського бюджету.
 
- У Кропивницькому на сьогодні не зареєстровано випадків коронавірусу, але ми розуміємо, що від нашої готовності працювати в умовах спалаху хвороби залежать життя кропивничан. Це – принципова позиція міського голови Андрія Райковича, тому навчання персоналу і підготовка медичного обладнання відбуваються активно, - наголосила Оксана Макарук. - Готуємо як медиків, так і матеріально—технічну базу. До сьогоднішнього дня лікарня мала три апарати штучної вентиляції легень, і цього медикам вистачало для роботи. Але, враховуючи, як швидко COVID 19 розповсюджується країнами світу, ми вирішили підсилити можливості лікарні, і в терміновому порядку закупили три додаткових апарати штучної вентиляції легень. Ці апарати — корейського виробника. Вони підходять для лікування як дітей, так і дорослих і, у разі потреби, вже можуть використовуватися для надання допомоги пацієнтам лікарні.
 
Продовжують надходити до Центральної міської лікарні і засоби індивідуального захисту. Як повідомила Оксана Макарук, для медичних працівників, які працюватимуть із хворими на коронавірусну інфекцію, замовили понад 100 комплектів одноразового одягу та 70 — багаторазового використання.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий