У Кропивницькому через витік газу загинули матір з донькою

20 марта 2020 09:46 4072 1 Происшествия
У Кропивницькому через витік газу загинули матір з донькою
 
Учора ввечері, 19 березня,  близько 23:00 в районі Критого ринку по вулиці  Євгенія Тєльнова у квартирі п’ятиповерхівки стався неконтрольований витік газу. Про це повідомляє журналістка Утреннего города.
 
На п’ятому поверсі багатоповерхівки за адресою Євгенія Тєльнова,1а  на зйомній квартирі проживала сімья з чотирьох чоловік: чоловік, дружина та двоє дітей (син та донька).
 
Учора, близько 23:00, жінка подзвонила до "швидкої" і повідомила, що погано почувається, і поскаржилась на запаморочення.  На цей момент у квартирі чоловіка не було, але він поспішав додому. Коли до будинку приїхала "швидка", мати вже не змогла відчинити двері медикам, а ті у свою чергу викликали ДСНС , тому що  самостійно не мали права відчиняти двері квартири.
 
Коли до місця події під’їхали рятувальники і батько родини - було вже запізно: жінка та 9-річна дівчинка  були мертві, а 12-річного хлопчика доправили до реанімації. 
 
Олена Скочко
 
 
 
 
Комментарии
Author avatarAlexander Timchenko22 марта 2020 г., 21:14:46

Это очень больно читать, очень жаль. Медики не вызывали 101, они уехали с места. Муж когда прибежал и увидел, как они уже уезжали, он вызвал наряд полиции и ДСНС, скорая приехала после повторного вызова их на этот адрес. Светлая память Оленьке и Дашуне.

Оставить комментарий