Як карантин вплинув на роботу СБУ в Кіровоградській області

17 марта 2020 12:08 623 0 Общество
Як карантин вплинув на роботу СБУ в Кіровоградській області

Прес-служба Управління СБУ в Кіровоградській області поінформувалапро зміни у роботі громадської приймальні. Про це повідомляє «Утренний город».  

Зокорема, через запровадження обмежувальних заходів у зав’язку із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 громадська приймальня Управління СБ України в Кіровоградській області, яка розташована за адресою: м. Кропивницький, вул. Дворцова,9, тимчасово не працюватиме.

Повідомити про правопорушення, віднесені до компетенції органів Служби безпеки України, ви, як і раніше, можете за телефонами довіри УСБУ (0522) 36-13-06 та 067-567-58-44, які працюють цілодобово.

Для подачі звернень, заяв і документів ви можете скористатися поштою або електронною скринькою Управління usbu_kvg@ssu.gov.ua.

Усі звернення, заяви чи повідомлення будуть вчасно розглянуті, відповіді надаватиметься у межах чинного законодавства та у встановлені терміни.

Задля збереження вашого здоров’я та здоров’я оточуючих просимо вас із розумінням та відповідальністю поставитися до вимушених обмежень і рекомендацій.

Нагадаємо, очільник Кіровоградщини розповів,  яким арсеналом область зустрічатиме коронавірус

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий